• Logo
  • ROYAL fishing - Meus, rybářské potřeby Vracov. Specializujeme se na lov kaprů
 Newsletter
5/5
AKCE

Saenger set prutů Skymaster Tele 60 (3,0m) Akce 1 + 1 s dárky

Saenger set prutů Skymaster Tele 60 (3,0m) Akce 1 + 1 s dárky
Pruty vhodné pro rybáře, kteří chtějí kvalitu za rozumné peníze. Chcete si jít zachytat kapry, bílou rybu nebo dravce, ale nebaví vás běhat okolo vody? Prostě si chcete vklidu sednou a počkat na pořádnou rybu? Pak jsou tyhle pruty ideální právě pro vás. Kvalitní a odolný blank ze sklolaminátu je téměř nezničitelný. Dvoubodová SIC očka vydrží i ty nejtvrdší souboje a nešetrné zacházení. Dalo by se říct, že se jedná o pracovní pruty. Pokud potřebujete lovit vtvrdých podmínkách a o své vybavení se nechcete starat, pak neváhejte a pořiďte si právě tento set! Velkou výhodou je i samotná skladnost (složitelnost) prutů. Sedlo je koncipované kcelému prutu tak, aby vydrželo téměř cokoli. Rukojeť je obalena EVA páskou pro snadnou údržbu a dokonalý kontakt sprutem. Při koupi setu od nás navíc jako dárek obdržíte 2x špulku vlasce o průměru 0,25 mm!

Set obsahuje:

2x prut 5754302

2x vlasec LRFS025
Rybářský prut Saenger Skymaster Series Tele 60
Série Skymaster přináší řadu teleskopických prutů vhodných pro téměř všechny druhy rybolovu. Odolný sklolaminátový blank je doplněný o robustní sedlo navijáku a dvouramenná SIC očka. Základna s ocelovou patkou je omotána EVA páskou. Proto vždy perfektně sedí v rukou při nahazování a zdolávání, navíc dodává elegantní vzhled. Největší předností je transportní délka. Vzhledem k jeho odhozové hmotnosti 30 až 60 g lze Skymaster Tele 60 použít ať už při lovu štik a candátu s umělými nástrahami, ale stejně tak i na položenou pro lov větších ryb. Vhodné pro začínající rybáře, kteří hledají kvalitní vybavení za příznivou cenu.

odolný sklolaminátový blank
robustní sedlo navijáku
dvouramenná SIC očka
základna s X-ovinem EVA pásky
perfektní poměr ceny a výkonu
odhozová hmotnost 30 až 60 g
nízká transportní délka

Vlasec precedent For spinning 150 m, 0,25 mm

Tento vlasec lze použít na všechny druhy ryb. Zejména je vhodný na přívlač. Představujeme vlasce nové generace vyrobené renomovaným výrobcem dle japonské technologie z kopolymeru nejvyšší možné technické úrovně. Navíjení vlasců probíhá paralelním vinutím, vlasec není „zlámaný“ jako u běžného navíjení. Je hladký, kruhový, s minimální tvarovou pamětí a nemá při adjustaci zákrut, takže při navinutí na naviják nedělá smyčky jako vlasec navinutý běžnou technologií.
ID produktu
1000070
Výrobce
Saenger
Záruční doba
2 roky
969.00,- KčCena
vyprodáno

Momentálně není k produktu žádný popis.