• Logo
 • ROYAL fishing rybářské potřeby Vracov
 Newsletter
5/5
 Výprodej
  VÝPRODEJČESKÝ VÝROBEK

  Boilies energy action Squid mix 20/24mm

  Boilies energy action Squid mix 20/24mm
  • Boilies energy action Squid mix 20/24mm
  • Boilies energy action Squid mix 20/24mm
  Limitovaná edice boilies určená zejména na dlouhodobé a masivnější krmné kampaně, na řeky, závody a rychlé chytání, nebo jako doplněk k našim HNV boilies.

  Boilies energy action Squid je slané příchutě, obsahuje velký podíl vysoce energetických surovin, ale i dostatek živočišných a rostlinných proteinů na to, aby ryba neztratila zájem o krmné místo. Kuličky jsou lehce stravitelné, mají hrubší strukturu s dobou rozpadu cca 8-12 hodin při dosušení od nás z výroby, standardní teplotě vody okolo 20°C a normální aktivitě bílé ryby. Všechny tyto vlastnosti doplněné o kvalitní mix esencí kde dominuje oliheň dělají z těchto boilies velice zajímavý produkt za super cenu, u kterého máte jistotu, že je postavený z prvotřídních surovin a obsahuje vše co má: uhlohydráty, extrudované rostlinné moučky, enzymaticky upravenou rybí moučku, vejce, albumin, aminokyseliny a mnoho dalšího.

  Také máte jistotu, že neobsahuje to co nemá: netepelně zpracované objemové suroviny, potravinářskou gumu a jiné nestandardní pojiva, které zanechávají pachuť, nebo dělají kuličky nestravitelné, někdy i pro rybu dokonce nebezpečné! Nabídnout Vám vhodnou alternativu byl jeden z hlavních důvodů vzniku této řady, ač masivní krmení není filozofií naší značky, pokud si to voda a situace vyloženě nevyžaduje.

  1 kg balení mix průměrů 20 a 24mm v kbelíku

  -
  Produkt-ID
  1000149
  Hersteller
  Mastodont baits
  Garantie
  2 Jahre
  200.00,- KčPreis
  verfügbar

  Derzeit gibt es keine Produktbeschreibung.